Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Diktafony >

Olympus DM-901

Olympus DM-901

Cena produktu Olympus DM-901 není známa.

 

Popis produktu Olympus DM-901: Diktafon Olympus DM-901 patří do nové generace zařízení Olympus vybavených WiFi kompatibilitou s chytrými telefony a dokáže tak nabídnout mnohem více než pouhý záznam zvuku. WiFi umožňuje uživatel...  Více informací


Olympus DM-901 - popis

Diktafon Olympus DM-901 patří do nové generace zařízení Olympus vybavených WiFi kompatibilitou s chytrými telefony a dokáže tak nabídnout mnohem více než pouhý záznam zvuku. WiFi umožňuje uživatelům vzdálené ovládání nahrávek prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu a usnadňuje funkci vizuálního indexu, kdy lze fotografie pořízené chytrým telefonem propojit s příslušným úsekem na časové ose hlasového souboru. Pomocí této aplikace lze také nahrané soubory stáhnout ze záznamníku do chytrého telefonu a okamžitě sdílet prostřednictvím internetu.
Olympus DM-901 nabízí plnohodnotné profesionální funkce pro zachycení hlasu a hudby ve formátech - lineární PCM, MP3 a WMA. Nízkošumový směrový stereo mikrofon s 90° vnější orientací pak zaručuje dokonalou kvalitu snímaného zvuku. Zároveň poskytuje vynikající možnosti pro pohodlné přehrávání a přepracované uživatelské rozhraní nabízí lepší přehlednost a intuitivnější ovládání..
Kapacita 4GB a možnost rozšíření paměti pomocí SD / SDHC / SDXC karty s kapacitou až 64GB a mnoho doplňkových funkcí jako např. potlačení šumu, filtr nízkých kmitočtů, funkce vyvážení hlasu, variabilní ovládání rychlosti přehrávání (50-600%), nebo všestranné funkce pro editaci a správu souborů poskytují potenciál i pro náročné profesionály.
Ve výbavě nechybí funkce jako částečné vymazání, kopírování, přesun souboru, rozdělení souboru, index značky či automatické nahrávání (Voice Sync a VCVA). Možnost výběru z devíti scénických režimů umožní snadno vybrat nejvhodnější nastavení pro záznam. V balení je také přiložen kvalitní software Sonority.
Velký barevný displej 2'' (5,1cm) napomáhá snadnému provozu a zajišťuje jednoduchou navigaci prostřednictvím intuitivního menu. Při přehrávání využijete kruhový reproduktor s průměrem 20mm a maximálním výkonem 280 mW. Výdrž dobíjecí baterie činí cca 29 hodin (při nahrávání ve formátu PCM 44,1kHz/16bit).
Přístroj má rozměry 115 x 51 x 17,9 mm a hmotnost 105 g.

Technické parametry

Základní parametry

Vestavěná paměť [GB]:

4

Slot pro paměťovou kartu:

Ano

Podsvícený displej LCD:

Ano

Typ baterie:

Li Ion

USB:

Ano

Konektor pro sluchátka:

Ano

Vstup pro mikrofon:

Ano

Výrobce Olympus
Kapacita paměti 4 GB
Záznamové médium Paměťová karta

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus DM-901 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mobily nebo Projektory, Kancelářské potřeby, Tonery.