Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Diktafony >

Olympus DM-7

Olympus DM-7

Cena produktu Olympus DM-7 není známa.

 

Popis produktu Olympus DM-7: Diktafon Olympus DM-7 nové generece vám poskytne vysoce kvalitní zpracování zvuku, nahrávání ze všech stran, možnost dálkového ovládání pomocí Wi-Fi z mobilního telefonu a mnohem více. Model DM-7 ...  Více informací


Olympus DM-7 - popis

Diktafon Olympus DM-7 nové generece vám poskytne vysoce kvalitní zpracování zvuku, nahrávání ze všech stran, možnost dálkového ovládání pomocí Wi-Fi z mobilního telefonu a mnohem více. Model DM-7 kombinuje multiformátové přehrávání a záznam v CD kvalitě se sofistikovanými funkcemi jako je Hlasový průvodce. S možností záznamu ve formátech lineární PCM, MP3 a WMA je model DM-7 vhodný pro každého, kdo potřebuje křišťálově čistý zvuk kdekoliv a kdykoliv.
Při práci i odpočinku tak můžete využít funkce audio záznamu, přehrávání hudby, audio knih a funkci podcast. Tento model patří mezi nejlepší přehrávače a to především díky 4GB interní paměti, slotu na micro SDHC karty, všestranným možnostem záznamu, vícejazyčnému menu, velkému barevnému podsvětlenému displeji 2“ (31,7 x 39,6 mm) a nabíjecí baterii. Navíc, dodávaný software Olympus Sonority je kompatibilní jak s PC tak i Mac. Diktafon disponuje také Wi-Fi připojením a je kompatibilní s mobilními telefony.
Diktafon je vybaven řadou zajímavých funkcí, jako např. hledání souboru (klíčová slova, datum a obrázky), funkce pro potlačení šumu (nízkofrekvenční a hlasový filtr) nebo funkce audio kalendáře.
Diktafon/přehrávač obsahuje také 3 programovatelná tlačítka. Pro záznam hlasu slouží vestavěný citlivý stereo mikrofon a při přehrávání využijete kruhový reproduktor s průměrem 20 mm. Součástí jsou také dva konektory 3,5 mm mini-jack pro sluchátka a mikrofon a samozřejmě USB 2.0 port. K napájení slouží Li-Ion baterie s výdrží při nahrávání cca. 29 hodin (LP režim) a přehrávání cca. 29 h (LP režim) přes sluchátka.
Přístroj má rozměry 15 x 51 x 17.9 mm (bez výčnělků) a hmotnost 105 g.

Technické parametry

Základní parametry

Vestavěná paměť [GB]:

4

Slot pro paměťovou kartu:

Ano

Typ baterie:

Li Ion

USB:

Ano

Konektor pro sluchátka:

Ano

Vstup pro mikrofon:

Ano

Rozměry/Váha

Hmotnost [g]:

105

Šířka [mm]:

115

Výška [mm]:

51

Hloubka [mm]:

17,9

Výrobce Olympus
Kapacita paměti 4 GB
Záznamové médium Vnitřní paměť
USB
Informace o parametru USB
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus DM-7 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mobily nebo Projektory, Kancelářské potřeby, Tonery.