Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Diktafony >

Philips DVT2500

Philips DVT2500

Cena produktu Philips DVT2500 není známa.

 

Popis produktu Philips DVT2500: Diktafon pro každého Digitální diktafon Philips DVT2500 v černém provedení je ideální pomocník nejen pro všechny studenty, ale pro každého, kdo si potřebuje nahrát přednášku nebo pořídit záznam... > více informací


Philips DVT2500 - popis

nahoru

Diktafon pro každého

Digitální diktafon Philips DVT2500 v černém provedení je ideální pomocník nejen pro všechny studenty, ale pro každého, kdo si potřebuje nahrát přednášku nebo pořídit záznam z důležité porady či pracovní schůzky.

Stereo nahrávání

Diktafon Philips DVT2500 je vybaven dvěma zabudovanými stereo reproduktory. Ty se starají o to, aby šum v pozadí byl minimalizován a naopak maximálně vynikl jasný záznam hlasu. I v hlučném prostředí tak můžete nahrát čistý zvuk. Diktafon vám poskytne vysoce kvalitní nahrávání a následné jasné přehrávání a dokonalé rozpoznávání řeči.

Jeden dotyk

Už nikdy vám uniknou důležité momenty. Stačí pouze stisknout a podržet tlačítko záznamu, tím se diktafon zapne a okamžitě začne nahrávat. Vy se tak můžete dále soustředit na daný moment a nemusíte řešit žádné složité nastavování nahrávání.

Velký a barevný displej

Digitální diktafon Philips DVT2500 je vybaven velkým barevným LCD displejem. Ten velmi usnadňuje používání a ovládání přístroje. Navíc nabízí ostré obrázky, díky kterým uvidíte a rozlišíte vše na první pohled. Spolu s tím je k dispozici také velmi přehledné uživatelské rozhraní. Diktafon podporuje osm jazyků a je optimalizován pro intuitivní ovládání.

Aktivace hlasem

Diktafon je vybaven funkcí nahrávání aktivované hlasem. Nahrávání se spustí automaticky, když začnete mluvit a pozastaví se, když mluvit přestanete. Pokud je tato funkce aktivována, je nahrávání opravdu jednoduché a vy se už nemusíte starat o obsluhu diktafonu. Jakmile začnete znovu vyprávět, nahrávání bude automaticky pokračovat.

Výrobce Philips

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Philips DVT2500 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mobily nebo Projektory, Inkousty, Cartridge, Tonery.

Nejlevnější Philips DVT2500 akční ceny - Levné Philips DVT2500

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Philips DVT2500 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Philips DVT2500 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Diktafony.