Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Diktafony >

Olympus DS-2500

Olympus DS-2500

Cena:

od 6 162 Kč do 8 099 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Olympus DS-2500: Zvyšte efektivitu vaší práce se stylovým, kovovým záznamníkem Olympus DS-2500. Je vhodný pro všechny časově vytížené profesionály, kteří diktují své poznámky na cestách ale i u stolu v kanceláři a... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem TimKutil, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem TimKutil popsal.
Do 3 dnů
     
Pokud máte zkušenost s obchodem EuroKing, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem EuroKing popsal.
Do 3 dnů
     
Pokud máte zkušenost s obchodem SOFTCOM.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SOFTCOM.cz popsal.
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz popsal.
doprava zdarma
Do 3 dnů

Olympus DS-2500 - popis

nahoru

Zvyšte efektivitu vaší práce se stylovým, kovovým záznamníkem Olympus DS-2500. Je vhodný pro všechny časově vytížené profesionály, kteří diktují své poznámky na cestách ale i u stolu v kanceláři a potřebují využít každý svůj čas. Olympus DS-2500 nabízí celou řadu funkcí a záznam v profesionálním formátu DSS Pro, přidává možnosti editace záznamu a nabíjení baterie přes USB.

Diktovací zařízení Olympus DS-2500 oděné do kovového pláště je atraktivní nejen svým elegantním vzhledem. Nejčastěji používané ovládací prvky jsou chytře rozmístěny na boční straně záznamníku a umožňují intuitivní ovládání jednou rukou. Ostatní tlačítka jsou na čelní straně přístroje v dosahu palce, pro jejich pohodlné ovládání. Jasný displej s bílým LED podsvícením zaručuje čisté zobrazení důležitých informací při nahrávání i při nastavování jednotlivých funkcí.

Pro zajištění nejvyšší kvality zvukové nahrávky používá digitální záznamník DS-2500 profesionální zvukový formát DSS Pro, který byl speciálně vyvinut pro záznam mluveného slova. Používání záznamníku v každodenní praxi usnadňují takové funkce, jako například vkládání hlasové nahrávky do již pořízeného záznamu, připojení nové části nahrávky, přepis či vymazání vybrané pasáže. Důležité úseky lze také označit indexovou značkou, ke které je možné se kdykoli a rychle vrátit. Volitelná je také citlivost mikrofonu, díky které je možné pořizovat zvukové záznamy v dokonalé čistotě v různých prostředích.

Olympus DS-2500, který je kompatibilní se systémy PC i Mac, je vybaven paměťovou kartou SD s kapacitou 2GB. Celkovou délku záznamu lze kdykoli rozšířit výměnou paměťové karty za jinou, případně za kartu s vyšší kapacitou. Proto, aby nahrávání mohlo probíhat bez přerušení, jsou baterie napájeny přímo v záznamníku pomocí připojeného USB kabelu.

Digitální záznam poskytuje oproti analogovému nahrávání na páskové kazety celou řadu výhod: vyšší kvalita nahrávky, větší paměťová kapacita a vyšší datová bezpečnost. Celkově je navíc výrazně levnější. Hlavním argumentem, proč začít s digitálním nahráváním je neuvěřitelná efektivita a rychlost, která je s digitálním záznamem spojená. Na rozdíl od analogových kazet, které jsou skladovány v archivech, mohou být digitálně nahraná data automaticky integrována do počítačového systému. Kromě jednoduché archivace a možnosti zálohování a kopírování lze jednotlivé nahrávky okamžitě poslat na kteréhokoli zaměstnance, či skupinu zaměstnanců, kteří s nimi mohou dále pracovat.

DS-2500 lze propojit s volitelnou přepisovací sadou Olympus AS-2400 Transcription Kit, která obsahuje nožní pedál a sluchátka. Spolu s přibaleným softwarovým rozhraním ”DSS Player Standard” nebo “DSS Player for Mac”, dokážete s jednotlivými nahrávkami pracovat zcela podle vlastního uvážení a potřeby. Díky digitálnímu záznamníku a přepisovací sadě ušetříte čas a výrazně zefektivníte svoji práci.

Součástí tohoto balení je již zmiňovaná přepisovací sada Olympus AS-2400, která zaručuje snadný přepis jakékoli DSSPro nahrávky. Data mohou být označena podle významu nebo priority a soubory lze prohlížet v libovolném okamžiku. Sada umožňuje snadný přenos záznamu ze záznamníku až k přepisovatelce. Kromě přepisovacího modulu softwaru DSS Player Standard obsahuje sada nožní pedál RS-28 a stereo sluchátka E-102.

Technické parametry

Základní parametry

Slot pro paměťovou kartu:

Ano

Typ baterie:

Ni-MH

USB:

Ano

Konektor pro sluchátka:

Ano

Vstup pro mikrofon:

Ano

Výrobce Olympus
Kapacita paměti 32 GB
Záznamové médium Paměťová karta
Stereo
Informace o parametru Stereo
Ano
USB
Informace o parametru USB
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus DS-2500 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mobily nebo Projektory, Inkousty, Cartridge, Tonery.

Nejlevnější Olympus DS-2500 akční ceny - Levné Olympus DS-2500

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Olympus DS-2500 stojí 6 162 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Olympus DS-2500 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Diktafony.