Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Diktafony >

D-Mojo Meraby

D-Mojo Meraby

Cena produktu D-Mojo Meraby není známa.

 

Popis produktu D-Mojo Meraby: Digitální diktafon D-Mojo Meraby patří do skupiny digitálních diktafonů s přímým záznamem do formátu MP3. Díky tomu je možno zvukový záznam snadno ihned přehrát na libovolném PC, či archivovat bez... > více informací


D-Mojo Meraby - popis

nahoru

Digitální diktafon D-Mojo Meraby patří do skupiny digitálních diktafonů s přímým záznamem do formátu MP3. Díky tomu je možno zvukový záznam snadno ihned přehrát na libovolném PC, či archivovat bez nutnosti převodu do kompatibilních formátů. Pro připojení k počítači diktafon D-Mojo Meraby nevyžaduje instalaci žádného software - diktafon podporuje funkci Mass Storage a proto se po připojení k PC hlásí jako nový disk. Mimo uskutečněných záznamů umožňuje diktafon D-Mojo Meraby přehrávat také hudební soubory MP3 a WMA a to i s využitím přednastavených ekvalizérů. Jednoduchý segmentový display zobrazuje všechny potřebné informace o záznamu, stavu baterie a nastavení diktafonu. Záznam zvuku lze provádět integrovaným nebo externím mikrofonem. V případě mikrofonu lze nastavit 3 úrovně citlivosti. Dostupná je i funkce VOR, která umožňuje automaticky aktivovat záznam jen ve chvíli, kdy je detekován zvukový signál. Pro automatický záznam lze také využít funkci TIMER, která dle nastaveného času aktivuje nahrávání ve stanovenou dobu, provede záznam o přednastavené délce a opět se vypne. Možnosti volby kvality záznamu (MP3): Stereo HQ 192 kbps / 32 KHz (stereo) HQ 128 kbps / 32 KHz (stereo) SP 64 kbps / 32 KHz (stereo) LP 32 kbps / 24 KHz (mono) Napájení diktafonu pak probíhá pomocí dvou AAA baterií, které zajišťují nadstandardní délku výdrže na jedno nabití. Mezi doplňkové funkce patří budík, možnost aktivace zvukového signálu (pípnutí), které signalizuje stisk každého ovládacího prvku. Záznamy lze dělit do 4 přednastavených složek A,B,C,D. Do každé složky je možno uložit 99 záznamů. Příslušenství: diktafon D-Mojo Meraby , sluchátka, USB kabel, mikrofon pro záznam hovorů z telefonních přístrojů , line-in kabel, manuál .

Výrobce D-mojo
Stereo
Informace o parametru Stereo
Ano
USB
Informace o parametru USB
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-Mojo Meraby užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mobily nebo Projektory, Inkousty, Cartridge, Tonery.

Nejlevnější D-Mojo Meraby akční ceny - Levné D-Mojo Meraby

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější D-Mojo Meraby stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější D-Mojo Meraby najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Diktafony.